[Zaloguj] [Załóż konto]
 

Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły

We wrześniu 2011 r. wykonano chodniki, przy ulicy Bydgoskiej w Krajence. Przebudowano także rogatki przy przejeździe kolejowym. Inwestorem zadania jest Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.
- Obiecaliśmy, że przebudowa chodnika, przy ul. Bydgoskiej, po prawej stronie potrwa do końca września i słowa dotrzymaliśmy – powiedział Benedykt Stefankiewicz, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Złotowie. – Stare płytki chodnikowe wymieniliśmy na polbruk.
Nowy chodnik biegnie po obydwu stronach drogi wojewódzkiej, w kierunku do Wysokiej, od cmentarza do ulicy Dworcowej. Nowy chodnik został położony także po lewej stronie wojewódzkiej arterii.
- Nowe chodniki nie tylko poprawiają estetykę miasta, ale przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców, a w szczególności dzieci idących do Szkoły Podstawowej i do wybudowanej przy niej placu zabaw „Radosna Szkoła” – powiedział burmistrz Stefan Kitela.
Wykonawcą inwestycji była firma „Zakład Ogólnobudowlany Zbigniew Plak ze Złotowa”.

Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły
Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły Inwestycje 2011 - Bezpieczne chodniki do szkoły
Odwiedziny: 1 722 056  ,