[Zaloguj] [Załóż konto]
 

Burmistrz

Stefan Kitela - Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka

Burmistrz Krajenki - Stefan KitelaUrodzony 20 stycznia 1967 roku w Czarnkowie. Ukończone studia uniwersyteckie, uzyskany tytuł magister fizyki. Ukończone studia podyplomowe z Zastosowań Informatyki i Zarządzania Oświatą. W latach 1991-2008 nauczyciel w Zespole Szkół Spożywczych w Krajence w tym od 1999 do 2003 r. wicedyrektor szkoły. Od 1 września 2008 do 13 grudnia 2010 roku pełnił funkcję dyrektora Delegatury Wielkopolskiego Kuratorium Oświaty w Pile. Od 14 grudnia 2010 r. Burmistrz Gminy i Miasta Krajenka.
Żona Renata –stanowisko kierownicze w Philips Lighting Poland w Pile, córka Jagoda – studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.
Zainteresowania i aktywności poza zawodowe:
- Literatura fantastyczno – naukowa
- Piesze wycieczki
- Majsterkowanie przy domu

 Aleksandra Sawicka - zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Krajenka

 
Urodzona 14 lipca 1981 roku w Złotowie.
W 2005 roku ukończone studia magisterskie o kierunku „Stosunki Międzynarodowe” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.  Ukończone studia podyplomowe „Zarządzanie Projektem” na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz „Zamówienia publiczne i partnerstwo publiczno – prywatne” na Politechnice Poznańskiej.
Od roku 2006 pracownik Urzędu Gminy i Miasta w Krajence, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Zamówień Publicznych i Ochrony Środowiska.
Zainteresowania:
- literatura
- rodzinne podróże, szczególnie w góry
- film
 
 
Odwiedziny: 1 732 650  ,